Potrzebujesz pomocy?

+48 602 312 439 +48 605 267 542 Dzwoń: Pn - Pt 8.00 - 18.00;  Sb 10.00 - 13.00

o firmie

JL Multisystem - instalacje grzewcze, kotłownie gazowe, węglowe, pompy ciepła, centralne ogrzewanie, podłogowe, grzejnikowe kompleksowo!

JL Multisystem Sp. z o.o. to firma dbająca o kompleksową obsługę powstających i istniejących już domów jednorodzinnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom, dajemy im dostęp do bardzo szerokiej oferty produktów w atrakcyjnych cenach. Dbałość o jakość wykonania i szczegóły, powoduje, że wyróżniamy się na tle innych firm. Zdobyte doświadczenia pozwalają nam sprostać najtrudniejszym zadaniom, które stawiają przed nami nasi odbiorcy.

Współpracujemy z autoryzowanymi firmami z branży instalacyjnej,a poprzez regularne korzystanie z ich szkoleń podwyższamy swoją wiedzę.

Gwarantujemy opiekę serwisową wykonanych przez nas systemów grzewczych, zarówno w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Jesteśmy gotowi w pełni obsłużyć branżowy rynek nowych odbiorców instalacji grzewczych, sanitarnych i kanalizacyjnych.

Obszar działalności firmy JL Multisystem Sp. z o.o. obejmuje głównie region południowej Polski. Jednakże nasze usługi realizujemy również w krajach Unii Europejskiej m.in. na terenie Niemiec,Austrii,czy w krajach skandynawskich.